Проекти з енергоефективності в Україні

Конференція “ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ: Підвищення стандартів за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі”, Дніпро Дата події: 21.03.2017

Конференція відбудеться 21-22 березня 2017 року в м. Дніпро за адресою: проспект Олександра Поля, 2, 3-й поверх, сесійна зала Діпропетровської обласної ради.

Організатор: Дніпропетровська обласна рада за підтримки проектів “Енергоефективність у громадах” та “Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО”, що за дорученням Уряду Німеччини виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У заході візьмуть участь представники центральних та обласних виконавчих органів влади, Посольства ФРН в Україні, органів місцевого самоврядування, науково-дослідних установ і громадських організацій міст-партнерів обох проектів, а також українські та міжнародні експерти й консультанти в галузі енергоефективності та сталого розвитку міст.

Вітальне слово під час заходу виголосять голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс у Дніпрі) Вольфґанґ Мьоссінґер, голова Держенергоефективності Сергій Савчук, регіональний директор GIZ в Україні та Республіці Білорусь Сабіне Мюллер, а також представник Мінрегіону.

Ключові доповіді:

  • Валерій Безус, заступник голови Дніпропетровської обласної ради
  • Бербель Швайгер, директор проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО», що виконується GIZ
  • Крістіана Хагенедер, директор проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ

Протягом першого дня заходу в рамках трьох секцій відбудеться обговорення досвіду впровадження систем енергоменеджменту, енергетичного моніторингу та бенчмаркінгу в містах-партнерах, а також презентація успішних напрацювань і здобутків українських громад під гаслом «Зміни відбулися!». Крім того, учасники та гості відвідають Space Hub, що є першим в Україні бізнес-інкубатором для стартапів у космічній галузі.

За докладнішою інформацією звертайтесь, будь ласка, до експерта проекту з питань зв’язків з громадськістю Мар’яни Шіпош, моб.: +38 050 558 67 41, e-mail: m.shiposh@fgl-energy.com.