Проекти з енергоефективності в Україні

Проект «Школа енергії 2.0»: наші діти знають це краще! Дата події: 19.05.2017

19 травня 2017 року, м.Херсон

19 травня 2017 року о 12:00 у приміщенні «Зеленої школи» Антонівської ЗОШ №21 (смт. Антонівка, вул.Будьоного,2) в рамках проекту «Школа енергії 2.0» відбудеться прес-конференція присвячена Шкільним Дням Енергії. Під час заходу спікери представлять проект «Школа енергії», а учні школи разом із вчителем розкажуть про особливості його впровадження в їхній школі та продемонструють інструменти та підходи, завдяки яким вони отримали право називатися юними енергоаудиторами та енергоменеджерами.

Спікери:

  • Представник Херсонської обласної державної адміністрації (уточнюється)
  • Представник Херсонської міської ради (уточнюється)
  • Роберт Кюнне – директор проекту “Створення енергетичних агентств в Україні” (GIZ)
  • Віталій Волков – координатор проекту «Школа енергії 2.0»
  • Галина Лугова – директор Антонівська ЗОШ №21 Херсонської міської ради
  • Презентація шкільної енергокоманди

Запрошуємо Вас взяти участь у зазначеній прес-конференції та інших заходах під час Шкільних Днів Енергії.

Прохання акредитуватися до 15:00 18 травня 2017 року за телефоном  +38 0322 45 52 62 або електронною поштою office@enefcities.org.ua.

Довідково

Проект «Школа Енергії 2.0» реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту “Створення енергетичних агентств в Україні”, що впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Термін реалізації проекту: грудень 2016 року – грудень 2017 року.

Для участі у проекті було відібрано 15 шкіл з усієї України.

Метою проекту є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах проекту шляхом запровадження енергомоніторингу та енергоменеджменту; підняття рівня обізнаності школярів, а також передача їм технічних знань щодо енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді та в інших навчальних і освітньо-виховних закладах.

Детальніше про Шкільні Дні Енергії, інші заходи та очікувані результати другої фази проекту, а також досягнення реалізації першої – ви можете довідатися за посиланням  http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/.