Проекти з енергоефективності в Україні
Посібник із створення енергетичного агентства в Україні
28.03.2018

Ми підготували для вас брошуру, яка містить практичні поради щодо створення енергетичного агентства. У ній викладено та описується процес створення агентства в Одесі, висвітлено досвід роботи агентства протягом перших двох років його існування з впровадження стратегій і проектів на муніципальному рівні. Брошура містить практичні кроки та поради, описує конкретні завдання та проекти, від енергоменеджменту муніципальних будівель та кампаній з підвищення обізнаності до послуг та заходів, які не входять до компетенції муніципалітетів. Брошура завершується переліком вимог для успішного створення та функціонування енергетичного агентства.

більше...
Методичні рекомендації для співвласників багатоквартирних будинків: розробка енергоефективних проектів
08.06.2016

“Мова – українська. Розмір – 3 MB”

Дані методичні рекомендації детально пояснюють як саме впроваджувати енергоефективні заходи та де на них знаходити кошти. Їх головна мета – дати змогу мешканцям багатоквартирних будинків краще зрозуміти як підвищити енергоефективність будівлі та як владнати усі організаційні питання під час процесу реалізації енергоефективних заходів.

більше...
Брошура «Енергосервісні контракти: можливості та перспективи в Україні»
24.12.2015

“Мова – українська. Розмір – 2 MB”

Видання інформує щодо загальноприйнятої концепції розуміння енергосервісних контрактів, організаційно-правових принципів їх розробки та впровадження, містить також огляд деяких практичних аспектів.

більше...
Дослідження «Енергоефективність в Україні: на шляху до реформ»
10.11.2015

“Мова – українська. Розмір – 4 MB”

На прохання Мінрегіону автори дослідження проаналізували основні бар’єри, які перешкоджають реформам у сфері енергоефективності в Україні та надали пропозиції щодо пріоритетних напрямків їх подолання.

більше...
Буклет “Програма підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів”
22.10.2015

“Мова – українська. Розмір – 2 MB”

Більше інформації про державну програму підтримки впровадження енергоефективних заходів на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

більше...
Дослідження “Оцінка потреб у енергозабезпеченні та концепція асортименту послуг енергетичних агентств”
20.01.2015

“Мова – українська. Розмір – 5,6 MB”

У дослідженні зроблена оцінка потреб та попиту на послуги з енергозабезпечення в Одеській області та, базуючись на отриманих результатах, запропоновані пропозиції щодо портфоліо послуг агентства з енергоефективності. Дослідження було проведено з вересня 2014 по січень 2015 року.

більше...
Дослідження ринку послуг з енергоефективності в Україні
21.11.2014

“Мова – українська. Розмір – 5 MB”

Метою дослідження є аналіз та оцінка послуг та тенденцій ринку послуг з енергоефективності в Україні.

більше...
Брошура «Огляд законодавчих перешкод у реалізації фінансового механізму Програми підтримки інвестицій в енергоефективність в Україні»
07.07.2014

“Мова – українська. Розмір – 1 МВ”

Огляд містить 7 основних блоків правових питань, що стосуються фінансового механізму Програми підтримки інвестицій в енергоефективність в Україні.

більше...