Проекти з енергоефективності в Україні
Відчуйте енергію творчих людей

16.06.2017

Ми дуже пишаємося тим, що під час всесвітньої виставки EXPO-2017, що відкрилась в Астані, було представлене відео «Енергія творчих людей», яке розповідає учасникам заходу про енергоефективність та проекти з розвитку сталої енергетики в нашій країні.

До відео потрапили два великі проекти наших партнерів – UA MAP і “Школа енергії”. Інтерактивна інвестиційна карта України UA MAP, унікальний ресурс, який містить детальну інформацію для майбутніх інвесторів щодо проектів з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в Україні.

Метою проекту «Школа енергії» є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах шляхом запровадження енергомоніторингу та енергоменеджменту; підняття рівня обізнаності школярів, а також передача їм технічних знань щодо процесу енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді та в інших навчальних і освітньо-виховних закладах. Понад 500 учнів вже прийняли участь у проекті і заощадили значну кількість електроенергії в своїх школах. Більше інформації про проект за посиланням.

Ми запрошуємо вас переглянути відео і відчути натхнення разом з нами!

Навчальний відеоролик щодо впровадження системи енергоменеджменту

29.03.2017

Навчальний відеоролик про те, як енергокоманди здійснюють щоденний енергетичний моніторинг своїх шкіл.
Метою розробки даного навчального відео є візуалізація процесу створення системи енергетичного менеджменту в школах.
Відео розраховане на широку аудиторію, зокрема керівників шкіл, вчителів, учнів та міських енергоменджерів.
Підготовленo в рамках проекту “Школа Енергії 2.0”

Більше про проект “Школа Енергії 2.0” дивіться тут: http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/proekt-shkola-energi-20/

Проект “Школа Енергії”

28.12.2016

Підсумковий відео-ролик проекту «Школа Енергії», який був реалізований Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки нашого Проекту.

Більше про «Школу Енергії» дивіться тут: http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/

Випускний у «Школі Енергії»

02.10.2016

1-2 жовтня 2016 року в рамках «Тижнів Німеччини» в м. Одесі відбувся «Випускний у Школі Енергії» – підсумковий захід проекту «Школа Енергії», який був реалізованимАсоціацією «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) за підтримки нашого Проекту. У заході взяли участь більш ніж 100 учнів із 25 шкіл з усієї України, а також вчителі, партнерита особливі гості.

Х міжнародна конференція АЕМУ «Угода мерів нові горизонти і можливості»

14.06.2016

13 та 14 червня 2016 року у Луцьку відбулась Х міжнародна конференція, проведена Асоціацією «Енергоефективні міста України» (АЕМУ).

У центрі обговорення були поточні виклики впровадження енергетичних реформ у державі, майбутній розвиток енергоефективності в Україні, а також  програми мережевого партнерства.

Наш Проект також зробив внесок у програму заходу, представивши спільний з АЕМУ проект «Школа Енергії».

Проект “Школа Енергії”. Учнівські енергоаудити

10.06.2016

Після тренінгу, який проходив у Львові , вчителі з усіх шкіл-учасниць розпочали реалізацію завдань проекту. Разом з технічними експертами, які також пройшли тренінг, вони розповіли учням про необхідність обліку та дбайливого споживання енергії, після чого учні отримали змогу провести власний енергоаудит своєї школи.

Проект “Школа Енергії” реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки Проекту.

Більше про проект “Школа енергії” http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/

Наша планета – у наших руках!

02.06.2016

Відео розробили учні Запорізької спеціалізованої школи-інтернат “Джерело” – Геворкян Артур (8-А клас) та Геворкян Едгар (5-Б клас) під керівництвом вчителя інформатики, Жука Олександра Анатолійовича,  в рамках проекту “Школа Енергії”, що реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки Проекту.

Більше інформації про “Школу Енергії” шукайте на сайті нашого партнера: http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/

Проект «Школа Енергії». Тренінг для вчителів та технічних експертів

10.03.2016

22-24 лютого у Львові пройшов навчальний тренінг для вчителів з обраних шкіл та технічних експертів в рамках проекту «Школа Енергії», що реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки Проекту.

Більше інформації про “Школу Енергії” шукайте на сайті нашого партнера:http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/