Проекти з енергоефективності в Україні

Прес-конференція щодо старту нового проекту «Школа енергії» Дата події: 24.02.2016

24 лютого у Львові відбулася прес-конференція, під час якої був представлений новий проект «Школа енергії».

У січні цього року Асоціація «Енергоефективні міста України» за підтримки Проекту розпочала впровадження освітнього проекту «Школа енергії», головна мета якого – підвищити обізнаність молодшого покоління про необхідність та важливість раціонального використання енергоресурсів.

За результатами конкурсу для участі у проекті було відібрано 25 шкіл з усієї України. В рамках проекту проведено тренінг для вчителів з обраних шкіл, які, в свою чергу, організують курс занять з енергоефективності для учнів. Після даного курсу задіяні учні проведуть простий енергоаудит їхніх шкіл та розроблять програми оптимальних енергоефективних заходів, спрямованих на зменшення споживання енергії шкільними будівлями. Для цього кожна школа отримає комплект навчальних матеріалів, набір необхідних технічних інструментів та експертні поради від спеціальних технічних наставників. На заключному заході в Одесі у вересні цього року кожна школа поділиться набутим досвідом, досягненнями та планами на майбутнє.

Таким чином, щонайменше 500 учнів та 250 вчителів по всій Україні отримають теоретичні знання та практичні навички про те, як можна зберігати енергію. Діти на власному досвіді зможуть зрозуміти, що таке енергоефективність, наскільки вона важлива та як кожен може зберігати енергію у повсякденному житті!

А ознайомитися з відео про те, як проходили тренінги для вчителів та технічних експертів, а також як учні проводили енергетичний аудит своїх шкіл можна в розділі Відео.

Більше інформації про проект ви можете знайти на сайті нашого партнера: http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/

Або у статті видання «Deutsche Welle»: http://www.dw.com/uk/як-німці-українських-школярів-енергоекономії-навчають/a-19081695