Проекти з енергоефективності в Україні

Проект розширює можливості надання українцям консультаційних послуг з питань енергоефективності 20.02.2017

Завдяки Проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Call-центр Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) розширює потенціал надання українцям консультаційних послуг з питань енергозбереження, зокрема шляхом оновлення матеріально-технічної бази.

Нещодавно центр отримав нове обладнання, тож тепер його співробітники мають змогу працювати з сучасними комп’ютерами, копіювальною технікою, телекомунікаційними пристроями і програмним забезпеченням. Це значно покращило продуктивність роботи сall-центру та оперативність реагування на запити населення.

За словами директора Департаменту технічного регулювання енергоефективності Держенергоефективності Романа Марецького, допомога проекту є дуже важливою та необхідною для Агентства: «На сьогоднішній день в Україні діє Державна цільова економічна програма енергоефективності й розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива. Call-центр створено саме для надання консультативно-інформаційної підтримки учасникам програми. Оновлення обладнання та вмеблювання вже дозволило підвищити швидкість та вдосконалити якість підготовки презентаційних матеріалів і звітності, а також систематизації даних при опрацюванні звернень громадян.»

Довідково: Call-центр в Держенергоефективності створено в серпні 2015 року з метою надання населенню, ОСББ та ЖБК інформації щодо отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів. Зокрема, фахівці центру надають консультації про порядок отримання компенсації за «теплими» кредитами, взятими на придбання твердопаливних або електричних котлів, енергоефективних матеріалів та обладнання.