Проекти з енергоефективності в Україні

Учасники “Школи Енергії” зарядились енергією Карпат Дата події: 30.06.2017

З 26 по 30 червня у пансіонаті «Славський» в Карпатах в рамках другої фази проекту «Школа енергії» Асоціація «Енергоефективні міста України» (далі – АЕМУ) за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» організувала літній Енергетичний табір. До табору з’їхались понад 100 учасників проекту «Школа енергії 2.0» з 15 українських міст, а також технічні експерти, таборові науковці, вихованці та організатори.

 

В таборі юні енергоменеджери спілкуватися між собою, ділилися результатами реалізації проекту у своїх школах, розказували про заплановані енергоефективні заходи, брали участь у різноманітних майстер-класах, змаганнях, лекціях, а також піднялися на гору Захар Беркут.

 

Наприкінці роботи табору оголосили результати та нагородили переможців ІІ етапу проекту «Школа Енергії». Нагороди та призи переможцям вручали представник проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Тетяна Пилипчук та команда АЕМУ: Мар’яна Приступа, Віталій Волков та Олена Вітрак. Головними переможцями ІІ етапу проекту «Школа енергії» стали 3 найактивніші українські школи з міст Львова, Запоріжжя і Коломиї.

 

Але на цьому проект не завершився, учні і надалі під наглядом вчителів проводитимуть енергомоніторинг, виконуватимуть первинний аналіз його результатів, братимуть участь у шкільних подіях та поширюватимуть досвід та навички, здобуті у проекті, серед інших шкіл, органів місцевої влади, їхніх родин, друзів, а також серед широкого загалу.

 

Детальніша інформація про проект «Школа енергії 2.0» за посиланням