Проекти з енергоефективності в Україні

Українські школярі з проекту «Школа енергії 2.0» скоротили витрати енергії на 821.3 МВТ/год, що дорівнює 900000 грн! 16.06.2017

Більше 100 школярів з усієї України в рамках проекту «Школа енергії 2.0» представили результати енергоефективних заходів, яких вони вживали у своїх навчальних закладах для енергозбереження та підвищення енергоефективності. У ході реалізації проекту «Школа енергії 2.0» загалом споживання енергії вдалося скоротити на 821,3 МВт*год. Це відповідає скороченню викидів СО2 на 286,1 тон. А економія коштів складає 900 000 грн. Такі вражаючі результати були досягнуті завдяки спільним зусиллям школярів та учительського складу.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB) реалізує разом з Асоціацією «Енергоефективні міста України» другу фазу проекту «Школа енергії». Загалом більше 200 школярів з 15 шкіл з усієї України залучені у проекті «Школа енергії 2.0» і займаються питаннями енергії та захисту клімату, і в якості «юних енергоменеджерів» реалізують потенціали з енергозбереження у власних школах.

Детальніша інформація про проект «Школа енергії 2.0» за посиланням

Звіт «Підрахунок орієнтовної економії викидів парникових газів за результатами реалізації проекту «Школа енергії» (I етап)

Звіт «Підрахунок орієнтовної економії викидів парникових газів за результатами реалізації проекту «Школа енергії 2.0» (IІ етап)