Проекти з енергоефективності в Україні

Асоціація «Енергоефективні міста України»

У Проекта є багато інших партнерів по співпраці з аналогічною метою – підвищити рівень енергоефективності в Україні. Серед них ми хотіли б виділити Асоціацію «Енергоефективні міста України» (АЕМУ).

АЕМУ об’єднує понад 40 українських міст, як великих, так і середніх та малих, з усіх регіонів України. У свою чергу, АЕМУ є колективним членом двох європейських асоціацій органів місцевого самоврядування – “Energy Cities” і “Climate Alliance” та єдиною національною структурою підтримки Угоди Мерів в Україні.

Співробітництво між Проектом та АЕМУ сфокусоване на розбудові потенціалу гравців сфери енергоефективності. Так, у листопаді 2014 року представники АЕМУ взяли участь у навчальній поїдці до Німеччини, де вивчали досвід Німеччини у сфері енергоефективності на національному та регіональному рівнях та у квітні 2015 року Проект підтримав пленарну сесію «Енергетична незалежність як шлях до сталого розвитку України та Європи» під час конференції «Демократія на роздоріжжі: Нові політики та нове громадянське суспільство в Україні».